HBDH Milisleri MSC şirketine ait bir Tır’ı imha etti

Halkların Birleşik Devrim Hareketi (HBDH) Milisleri, Menemen Asırlık - Çanakkale otoyolunda seyir halindeki uluslararası lojistik firması MSC’ye ait bir Tır’ı yüküyle birlikte imha ettiklerini bildirdi.

HBDH Milisleri tarafından yapılan açıklamada “3 Ağustos 2020 günü Menemen Asırlık - Çanakkale Otoyolunda seyir halinde bulunan MSC isimli uluslararası lojistik firmasına ait bir tır taşıdığı yük ile birlikte HBDH milisleri tarafından imha edildi” denildi.

Açıklamada devamla şu ifadeler yer aldı: “Milyonlarca insan açlıkla, sefaletle, salgınla ve savaşlarla yarını olmayan bir yaşam sürmeye mahkum edilirken sermayenin çarkları işlemeye, patronların kasalarına paralar akmaya, servetleri büyümeye devam ediyor. Kapitalist sömürü sistemi; milyonlarca emekçinin hayatını kabusa çevirdiği, insanların açlıktan intihar ettiği, fabrikaların işçilerin zorla çalıştırıldığı kamplara dönüştürüldüğü tam bir kölelik düzenidir. Bu kölelik düzeninde emekçiler, yoksullar, kadınlar bir avuç patron sınıfı daha fazla kazansın diye çalışıyor, onların çarkları dönsün diye yaşıyor.

HBDH Milisleri olarak, yoksullar için cehennem olan bu kölelik düzeninde patronlara cennet hayatı yaşatmayacağız. Sömürü düzeninin birer parçası olan her türlü şirket ve patronlar hedefimiz olacak, sömürünün çarklarını kıracağız. İşgalciliğe, sömürüye, faşizme ve patriarkaya karşı söz değil eylem zamanı.”